SW APARTAMENTY CZARNA GÓRA
Template 04

WAKE BIKE HIKE - aktywne wakacje

Sport to Twoje życie? Z myślą o najbardziej aktywnych przygotowaliśmy pakiet zapewniający ruch na każdy dzień.
 • Domyślny
 • Tylko pokój
 • noclegi w designerskich oraz przestronnych apartamentach - w pobliżu Bike Parku i całej infrastruktury rowerowej.
 • dostęp do różnorodnych szlaków oraz tras rowerowych w tym Bike Park 
 • bilet wstępu na Zalew w Starej Morawie, gdzie funkcjonuje strzeżone kąpielisko z piaszczystą plażą, boiska sportowe - rekreacyjne przeznaczone m.in. do siatkówki, koszykówki czy tenisa ziemnego.
 • WAKE - rabat -10% na 30 min pływania na Wake Up Park pod okiem profesjonalnego instruktora
 • BIKE - rabat -10% do wypożyczalni rowerów, rabat -10%  na karnet Bike Park 
 • HIKE - pożywny lunch box do zabrania w góry
 • ogólnodostępny parking naziemny    
 

Baseny

Nielimitowany dostęp do mini baseniku zewnętrznego 

Czarna Góra jako centrum rowerowe zapewnia Państwu:

 • lokalizacja gwarantująca bezpośredni dostęp do ponad 200 km tras rowerowych, Bike Parku, sieci singletracków, licznych szlaków pieszych, tras biegowych i innych górskich aktywności. Ponadto szlaki rowerowe zostały przystosowane do miłośników rowerów górskich, downhillowych czy elektrycznego
 • zróżnicowane trasy rowerowe - od nowo otwartej trasy rodzinnej dla początkujących aż do profesjonalnych tras dla zaawansowanych rowerzystów. 
 • Singletrack - Trasy rowerowe,  które łączą Czarną Górę z najdłuższym systemem singletracków w Europie-Singletrack Glacensis. Najbliższa nam pętla Rudka łączy Czarną Górę z Zalewem Morawa
 • możliwość zabrania swojego roweru na Luxtorpedę - Luxtorpeda stanowi świetny środek transportu. Już w 3 minutu wjedziesz na szczyt Czarnej Góry, zabierając ze sobą swój rower. Później czeka na Ciebie niesamowita górska panorama lub konkretny zastrzyk adrenaliny. 
 • szosy w świetnym stanie dla miłośników kolarstwa - Latem Czarna Góra Resort przeobraża się w rowerową mekkę, aby utrzymać ten status dbamy o nasze trasy rowerowe i codziennie sprawdzamy ich aktualny stan.

Przydatne informacje:

Końcowe sprzątanie pokoju w cenie - Za każdym razem po wymeldowaniu się gościa dokonamy szczegółowej dezynfekcji pokoju. Procedurę sprzątania przeprowadzimy zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, wykorzystując tylko certyfikowane środki czystości. Bielizna hotelowa w postaci pościeli czy też ręczników zostanie wyprana w specjalnych warunkach, powyżej 60 ℃.
Na życzenie Gości przeprowadzimy ponowne sprzątanie pokoju, zachowując 3-godzinny odstęp czasowy od chwili opuszczenia pokoju lub apartamentu przez osoby zakwaterowane. Do dezynfekcji używamy wyłącznie jednorazowych akcesoriów, uwzględniając przy tym wytyczne sanitarne (usługa dodatkowo płatna).

Dostępność oraz forma usług oferowanych w pakiecie, oraz na terenie ośrodka Czarna Góra uzależnione są od zakresu ustanowionych powszechnie obowiązującymi aktami prawymi ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, aktualnych na dzień świadczenia danej usługi. 

W trosce o Twoje bezpieczeństwo spełniamy wszelkie wymogi sanitarne i wprowadzamy kolejne środki bezpieczeństwa. Kluczowe jest dla nas dobre samopoczucie Gości oraz komfort pobytu wynikający z nowych standardów. 

Aby otrzymać fakturę, należy wybrać "Chcę otrzymać fakturę VAT" podczas dokonywania rezerwacji i wypełnić dane do faktury (w tym również NIP).

 
Warunki rezerwacji
Domyślny
Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem.. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 30% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej.
Ważne informacje
Zwierzęta

Koszt pobytu pieska - 30zł/doba

Konieczne jest sprzątanie po pupilu podczas spacerów.

Dzieci
Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców.
Parking
Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji.

Pozostałe oferty

offer image
Cena dnia
 • 30 % przedpłaty
 • Tylko pokój
już od
Pokaż na mapie