SW APARTAMENTY CZARNA GÓRA
Template 04

Rodzinne wakacje w górach nad wodą

Rodzinne wakacje to propozycja stworzona z myślą o wspólnym wypoczynku we wspaniałej atmosferze. Pakiet obejmuje śniadania, codzienne bilety wstępu na Zalew w Starej Morawie, dostęp do mini basenu zewnętrznego oraz rabaty u naszych partnerów, w tym wypożyczalnię sprzętu.
 • Domyślny
 • BB – Śniadanie w cenie

W cenie pakietu:​

  • Noclegi w designerskich oraz przestronnych pokojach hotelowych - Odpoczywaj w komfortowych pokojach z widokiem na górską panoramę.
  • Specjalne rabaty w wypożyczani sprzętu letniego

Dzieci

Dostęp do sali zabaw dla dzieci oraz profesjonalnej sali gier. 

 

Baseny

Nielimitowany dostęp do baseniku zewnętrznego - Idealne miejce do wspaniałe zabawy dla dzieci oraz relaksu dla dorosłych.
 • Zalew w Starej Morawie - codzienne bilety wstępu na zalew, gdzie funkcjonuje strzeżone kąpielisko z piaszczystą plażą, boiska sportowe - rekreacyjne przeznaczone m.in. do siatkówki, koszykówki czy tenisa ziemnego.
 • Parking naziemny.

Dodatkowe atrakcje:

 • Zróżnicowane trasy rowerowe dla miłośników jednośladów - od nowo otwartej trasy rodzinnej dla początkujących, aż do profesjonalnych tras dla zaawansowanych. Ścieżki zostały przystosowane dla rowerów górskich, downhillowych oraz elektrycznych.
 • Singletrack Glacensis - Trasy rowerowe liczące 200 km i łączące Czarną Górę z najdłuższym systemem singletracków w Europie - Singletrack Glacensis. 
 • Kolej linowa Luxtorpeda - Już w 3 minuty wjedziesz na szczyt Czarnej Góry, gdzie czeka na Ciebie niesamowita górska panorama. Kolej została przystosowana do bezpiecznego przewozu rowerów oraz wózków dziecięcych. 

Przydatne informacje:

Końcowe sprzątanie pokoju w cenie - Za każdym razem po wymeldowaniu się gościa dokonamy szczegółowej dezynfekcji pokoju. Procedurę sprzątania przeprowadzimy zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, wykorzystując tylko certyfikowane środki czystości. Bielizna hotelowa w postaci pościeli czy też ręczników zostanie wyprana w specjalnych warunkach, powyżej 60 ℃.
Na życzenie Gości przeprowadzimy ponowne sprzątanie pokoju, zachowując 3-godzinny odstęp czasowy od chwili opuszczenia pokoju lub apartamentu przez osoby zakwaterowane. Do dezynfekcji używamy wyłącznie jednorazowych akcesoriów, uwzględniając przy tym wytyczne sanitarne (usługa dodatkowo płatna).

Dostępność oraz forma usług oferowanych w pakiecie, oraz na terenie ośrodka Czarna Góra uzależnione są od zakresu ustanowionych powszechnie obowiązującymi aktami prawymi ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, aktualnych na dzień świadczenia danej usługi.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo spełniamy wszelkie wymogi sanitarne i wprowadzamy kolejne środki bezpieczeństwa. Kluczowe jest dla nas dobre samopoczucie Gości oraz komfort pobytu wynikający z nowych standardów. Dowiedz się więcej tutaj.

Aby otrzymać fakturę, należy wybrać "Chcę otrzymać fakturę VAT" podczas dokonywania rezerwacji i wypełnić dane do faktury (w tym również NIP).

 

Warunki rezerwacji
Domyślny
Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem.. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 30% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej.
Ważne informacje
Zwierzęta

Koszt pobytu pieska - 30zł/doba

Konieczne jest sprzątanie po pupilu podczas spacerów.

Dzieci
Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców.
Parking
Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji.

Pozostałe oferty

offer image
Cena dnia
 • 30 % przedpłaty
 • Tylko pokój
już od
Pokaż na mapie